O nas

INTERIOR KATOWICE EKSPERCI W SWOJEJ DZIEDZINIE

Za sukcesem salonu Jawor-Parkiet w Katowicach stoi firma Interior Katowice. W branży podłóg drewnianych jesteśmy obecni od 2010 roku. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że drewno nie ma przed nami tajemnic. Od początku prężnie rozwijamy swoją działalność i wzmacniamy pozycję lidera w regionie. Nasza profesja wymaga stałego zaangażowania, szukania innowacyjnych rozwiązań i technologii, oraz obserwacji bieżących trendów.

 

INTERIOR KATOWICE

JESTEŚMY Z WAMI I DLA WAS.

Nasz zespół tworzą eksperci w swojej dziedzinie - profesjonalni doradcy klienta i wykwalifikowani parkieciarze. Wciąż pogłębiamy cenną wiedzą, ponieważ mamy świadomość dynamiki zmian w branży podłogowej. Dzięki temu jesteśmy rzetelnym źródłem inspiracji i kreatywnych pomysłów, które regularnie realizujemy i doprowadzamy do celu. Zajmujemy się również sprzedażą schodów i drzwi.

Mamy w swojej ofercie sprawdzone, najlepsze marki, które spełniają najwyższe standardy jakości. W naszym salonie zapewnimy specjalistyczne doradztwo oparte na doświadczeniu. Służymy pomocą w dokonaniu słusznego wyboru dopasowanego do indywidualnych potrzeb. Stawiamy na solidność, wysoką jakość i profesjonalizm. Dlatego gwarantujemy usługi na możliwie najwyższym poziomie - w zakresie sprzedaży, montażu i renowacji podłóg drewnianych.

MONTAŻ W PIGUŁCE

 

Wiemy, że zakup podłogi, to inwestycja na długie lata. Bardzo ważne jest zatem wzorowe wykonanie produktu - forma, struktura, powierzchnia muszą sprostać ideałowi piękna. To istotne z punku widzenia ogólnego wyglądu i charakteru naszego wnętrza. Podłoga to fundament, na którym powstaje obraz naszego domu. Z myślą o tym, świadczymy także profesjonalne usługi montażowe z dbałością o najdrobniejsze szczegóły.

Poza montażem podłóg, specjalizujemy się również w montażu drzwi i schodów. Dodatkowo, dużą zaletą w przypadku schodów jest możliwość wybarwienia ich pod kolor podłogi. Dzięki temu możemy stworzyć spójną całość, która dopełni styl każdego wnętrza. Codzienna eksploatacja podłogi to naturalna kolej rzeczy, jednak i temu bez problemu zaradzimy. Zajmujemy się też pielęgnacją i renowacją zniszczonych powierzchni, aby zawsze mogła cieszyć nas swoim wyjątkowym wyglądem.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej

Galeria Nowy Roździeń
al. Roździeńskiego 199
40-313 Katowice

katowice.jaworparkiet@gmail.com
<span>535 808 333</span>